Balení vánočních dárků

Chcete mít krásně zabalené vánoční dárky?

Máte nakoupeny dárky pro celou rodinu a leží Vám nezabalené doma ve skříni? Vyzkoušejte naší balicí a aranžérskou službu přímo v pohodlí Vašeho domova/firmy.

Veškerý materiál na balení a doplňkový sortiment (dárkové taštičky, krabice, celofán, jmenovky a mnoho dalšího) přivezeme až k Vám domů! Pracujeme každý den od 7:00 do 23:00 hodin, i o víkendech bez příplatků (včetně dopravy). Stačí nás jen kontaktovat a domluvit si termín!

Dárky Vám přijede zabalit zkušená aranžérka, která vytváří balení dárků přímo před Vašimi zraky podle Vašeho přání (balicí papíry a stuhy různých materiálů i barevných kombinací). Veškeré mašle a kokardy jsou vytvářeny ručně ze stuh přímo před Vámi. Nepoužíváme žádné „průhledné“ lepenky, (spoje na dárcích nejsou ničím viditelně přelepeny).

Ještě se rozmýšlíte? Neváhejte! Jsme levnější oproti konkurenci, a to až o 55 %! Naše aranžérka za hodinu zabalí cca 6-7 dárků o velikosti A4 (balení do balicího papíru, převaz a ručně dělaná mašle nebo kokarda) a nakoupené dárky nemusíte nikam převážet. Ke každé objednávce přistupujeme individuálně dle Vašich potřeb.

 

Pro děti i dospělé můžeme uspořádat dílny (ve škole/firmě atd.), kde se naučí balit vánoční dárky (různé techniky balení, různé druhy mašlí atd.)  Dílnička pro max. 10 účastníků/1 hodina včetně veškerého spotřebovaného materiálu 2 500 Kč (250 Kč/osoba). Každý účastník si přinese cca 2 dárky (max. do velikosti A4), které si chce zabalit.

Fotografie od zákazníkaFotografie od zákazníka (balení na přání – kombinace přírodních balicích papírů s převazem a mašlí, velký dárek s kokardou, krabička s látkovou stuhou, dárková taštička)